TR
Ara
Pure London
Ülke / Şehir: İngiltere - Londra
Ne Zaman: 14.07.2024-16.07.2024
Ücret:
Nakliyesiz : 400 GBP/m2
Nakliyeli : 475 GBP/m2
Kayıt Medya Bedeli : 450 GBP
Devlet Desteği:
Desteğe Esas Tutar: ₺13.797,00
Mikro ve Küçük İşletmeler İçin Destek Tutarı: ₺14.782,00
Nerede: Olympia London
Yılda Kaç Kez: 2 kez (Şubat/Temmuz)
Web Sitesi: www.purelondon.com

İngiltere’nin en büyük hazır giyim moda fuarı PURE LONDON 40 ülkeden, 800’ün üzerinde katılımcı firma ve 8500 ziyaretçi sayısıyla, dünyada 250 ülkede, fuar ve konferans faaliyetleri yürüten, alanında 27 yıllık tecrubesi ile HYVE UK Events Limited organizatörlüğünde, dünya markalarını bir araya getiriyor.

Yeni tasarım koleksiyonunuzu Fenwick, Harrods, Liberty, Asos, Cocosa, Bottega, The Dressing Room and John Lewisi primemark gibi zincir mağazalar, butikler, toptancılar ve online alışveriş sitelerinden binlerce satın alma yetkilisi ile buluşturabilirsiniz.

Uzun yıllardır düzenli bir şekilde gerçekleşen ve alıcılar nezdinde bölgenin en önemli tanıtım ve satış kanallarından biri haline gelen Pure London ziyaretçilerinin %82'sinden fazlası satın alma kararlarında doğrudan sorumlu ya da etkili iken; %52’si ise Pure London'da buluştuğu markalarla yıllık bütçelerinin dörtte birinden fazlasını harcamak istiyor.

Üç gün süren bu moda etkinliğinde ticari anlaşmaların yanı sıra katılımcılar ve ziyaretçiler için ilham verici podyum şovları, öngörü seminerleri ve workshoplar gerçekleştirmektedir.


Fuar alanında yer alan bölümler isimleri ve bölümlerde sergilenenler:

Womenswear: Bayan Giyim & Ayakkabı üretici ve tasarımcı ürünleri özel vitrini, üst segment markalar ve bu markaların özel koleksiyonları sergilenir.

POP: Çaba harcamadan şık görünmek için tasarlanmış, günlük, gece ve plaj ürünleri sergilenir.

Sustainable: Kentsel stili olan, çağdaş, rahat üretime sahip markaların keskin ve canlı koleksiyonları sergilenir.

Shoes: En büyük gösteri sektörlerinden biri olan, son dakika modası koleksiyonları ve sokak stiline hitap eden tasarımlar sergilenir.

Accesories: Premium, kapsül ve popüler, takı çanta, şal vs. gibi tüm aksesuar koleksiyonları sergilenir.

Jewellery: Mücevher, yarı değerli taşlar, altın kaplama mücevherler sergilenir


KATILIM BAŞVURUSU VE AYRINTILI BİLGİ İÇİN:
İTKİB HAZIR GİYİM VE KONFEKSİYON FUARLAR ŞUBESİ
İRTİBAT: HAKAN KÖKSAL
TEL: 0212 454 04 55
E-POSTA:[email protected] - [email protected]


2023-1 Yılı Katılımcı Markalar
AKSEM, BABY Z, CREAZONE, FILTEKS MODA, FONEM, GRIMELANGE, LEMON, MAİBELLA BABY&KİDS, MİDİMOD GOLD, MOI MOI, MOM JEANS ODL JEANS , PAPERS PLEATS, PUNKYFİSH, QUZU, SERA TEKSTİL, SORCI AND FOFA, UP AND FIT, WHY EMMA


2023-2 Yılı Katılımcı Markalar
ELAWIN, DH GROUP, FOURSTONE, RAS100, GRIMELANGE, IŞIKVEREN TEKSTİL, JIMMY KEY, NOX, MAMEKS, BRU, MOVOM SWIMWEAR, NINA ATELIER, NESSCARF, WAGNER ATELIER, IBIZA, PINAT FASHION, POSTER, SAME TEKSTIL, SEYRA, ZEMS, SHENDEL, ZÜHRE

Harita
Diğer Fuarlar
İHKİB sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close