TR
Ara
İHKİB DUYURULAR

Türkiye-Kosova İş Forumu Hk.

Türkiye-Kosova İş Forumu Hk.
EKLENME TARİHİ 24.05.2024
Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan (DEİK) alınan bir yazıda, DEİK/Türkiye-Kosova İş Konseyi tarafından, Kosova Cumhuriyeti Başbakanı Sayın Albin Kurti’nin beraberindeki heyetiyle gerçekleştireceği Türkiye ziyareti vesilesiyle, T.C. Ticaret Bakanı Prof. Dr. Sayın Ömer Bolat’ın teşrifleriyle 3 Haziran Pazartesi günü DEİK Merkez Ofisi İstanbul’da “Türkiye-Kosova İş Forumu” düzenleneceği bildirilmektedir. İş Forumu kapsamında, Kosova’da yatırım fırsatlarına yönelik paneller düzenleneceği ve B2G ve B2B görüşmelerinin tertip edilmesinin planlandığı aktarılmaktadır.

Söz konusu toplantıya katılım ücreti DEİK üyesi firmalar için 1000 TL, DEİK üyesi olmayan firmalar için 1400 TL olarak belirlendiği ve sponsorluk dosyasının ekte yer aldığı belirtilmektedir. İş Forumu’na katılmak isteyen firmaların https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/1808/22339 adresinde yer alan katılım formunu 28 Mayıs Salı gününe kadar doldurmaları gerektiği ifade edilmektedir.
İHKİB sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close