TR
Ara
İHKİB DUYURULAR

Ticaret Bakanlığı İhracat Süreçleri ve Devlet Destekleri Eğitim Programı Hk.

Ticaret Bakanlığı İhracat Süreçleri ve Devlet Destekleri Eğitim Programı Hk.
EKLENME TARİHİ 14.05.2024
Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisinden (TİM) alınan bir yazıda, Ticaret Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü yazısına atfen, ihracatın geliştirilmesi ve tabana yayılması amacıyla düzenlenen “Ticaret Bakanlığı İhracat Süreçleri ve Devlet Destekleri Eğitim Programı” Türkiye’deki tüm iş çevrelerinin genel katılımına açık olarak ekte yer alan program akışı çerçevesinde 4-5-6 Haziran 2024 tarihlerinde çevrimiçi olarak gerçekleştirileceği ifade edilmektedir.

Ayrıca eğitim programı sonunda, eğitimin en az üçte ikilik kısmına katılım sağlayan katılımcılar adına “Dijital Katılım Belgesi” gönderileceği belirtilmektedir. Katılımın ücretsiz olduğu programa 31 Mayıs 2024 tarihi mesai bitimine kadar https://egitimbasvuru.ticaret.gov.tr/Ihracat linkinden başvuru yapılması gerekmektedir.

Başvuru esnasında istenilen bilgilerin doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması ve farklı kişiler tarafından aynı mail adresi ile başvuru yapılmaması gerektiği, e-posta adreslerinde hata olması durumunda katılım linkinin katılımcılara iletilemeyeceği ifade edilmektedir. Başvuru sonrası herhangi bir onay maili iletilmeyeceği, başvuru ve toplantıya giriş esnasında kullanılan mail adresinin aynı olması gerektiği ve eğitime katılım linkinin, başvuru yapan katılımcıların mail adreslerine 4-5-6 Haziran 2024 tarihlerinde gönderileceği dile getirilmektedir.
İHKİB sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close