TR
Ara
İHKİB DUYURULAR

See Bridge Projesi Peer Learning Workshop Daveti

See Bridge Projesi Peer Learning Workshop Daveti
EKLENME TARİHİ 06.05.2024

Sayın Üyemiz,

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) Genel Sekreterliğinden alınan bir yazıda, İMMİB koordinatörlüğünde, Avrupa Birliği COSME- Tek Pazar Programı finansal desteğiyle yürütülen SEE BRIDGE Projesi’nin, yeşil ve dijital dönüşümü teşvik etmek amacıyla hem KOBİ’leri hem de KOBİ’lere hizmet veren kurumları desteklediği belirtilmektedir.

Çeşitli eğitimler ve çalıştaylarla aracı kuruluşların kapasitelerini arttırmayı hedefleyen proje kapsamında, Sınırda Karbon Düzenleme Mekanizması (SKDM) gereklilikleri ve inovasyon, yeşil dönüşüm ve sürdürülebilirlik gibi konularda Avrupa’daki iyi uygulamaların paylaşılmasının planlandığı aktarılmaktadır.

Bu çerçevede, Türkiye, Slovenya ve İrlanda’dan kurumların KOBİ’lere yönelik çalışmalarını sunacakları çalıştay, İngilizce olarak 14 Mayıs 2024 tarihinde saat 11:00’da gerçekleşecek olup, ilgilenen firmalarımızın https://forms.gle/VuoBxfq5abnMD36m8 adresinden kayıt olarak katılabileceği belirtilmektedir.
 

Gündem:
11:00-11:15 SEE BRIDGE Projesi Tanıtımı
11:15-11:30 SKDM Düzenlemesi- Aracı Kuruluşların Bilmesi Gerekenler
11:30-12:30 İyi Uygulama Örnekleri
12:30-12:45 Soru & Cevap

İHKİB sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close