TR
Ara
İHKİB DUYURULAR

III. Bansko Türkiye-Bulgaristan İş Forumu Hk.

III. Bansko Türkiye-Bulgaristan İş Forumu Hk.
EKLENME TARİHİ 13.05.2024
Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden alınan bir yazıda, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK)’ndan alınan bir yazıya atıfla, Türkiye ve Bulgaristan ticaret ve yatırım ilişkilerinin geliştirilmesi amacıyla Bulgar-Türk Ticaret ve Sanayi Odası (BULTİŞAD) tarafından DEİK/Türkiye-Bulgaristan İş Konseyi iş birliğinde 7-8 Haziran 2024 tarihlerinde Bansko şehrindeki Regnum Otel’de III. Bansko Türkiye-Bulgaristan İş Forumu’nun gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

Söz konusu forum kapsamında stant açma imkânı olarak; otomotiv yedek parçaları, inşaat ve yapı malzemeleri, metal, makina, kâğıt, mobilya, enerji, ambalaj, gıda, IT, danışmanlık, tekstil, sağlık, kimya-kozmetik, plastik eşya, turizm gibi sektörlerde faaliyet gösteren firmalara öncelik tanınacağı, DEİK üyesi firmalar için stand açma ücretinin 150 Euro olduğu bildirilmektedir. Söz konusu İş Forumu'na katılımcı olarak veya stand katılımcısı olarak başvuru için 3 Haziran 2024 Pazartesi gününe kadar III. BULGAR-TÜRK TİCARET ZİRVESİ bağlantısında yer alan kayıt formunun doldurulması gerektiği belirtilmektedir.
İHKİB sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close