TR
Ara
İHKİB DUYURULAR

ABD Genel Ticaret Heyeti Organizasyonu Hk.

ABD Genel Ticaret Heyeti Organizasyonu Hk.
EKLENME TARİHİ 12.06.2024
Sayın Üyemiz,

Ege İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğinden alınan yazıda, Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Ege İhracatçı Birlikleri organizasyonunda 12-16 Kasım 2024 tarihleri arasında ABD/Los Angeles’a yönelik tüm sektörleri kapsayan Genel Nitelikli bir Ticaret Heyeti gerçekleştirileceği ifade edilmektedir.

Açıklamaları ekte yer almakta olan heyet katılımının Ticaret Bakanlığı destekli ücreti firma başı 4.250 USD olup, aynı firmadan katılım sağlayacak ikinci kişi için 3.000 USD ve yerinde katılım sağlayacak firmalar içinse 2.000 USD’ olduğu belirtilmektedir. Heyete katılım sağlamak isteyen firmaların 28 Haziran 2024 Cuma günü mesai bitimine kadar https://delegations.tim.org.tr/event/usa-los-angeles-2024 bağlantısından ulaşılan Başvuru Formunu eksiksiz olarak doldurarak, ekte kayıtlı olan Sektörel Ticaret Heyeti Katılımcı Firma Talep Yazısını ve 4.250 USD’lik heyet katılım ücretinin yatırıldığına dair dekontla Ege İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği [email protected] e-posta adresine ulaştırması gerektiği ifade edilmektedir.
İHKİB sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close