TR
Ara
İHKİB DUYURULAR

16-19 Eylül 2024 Tim-Uib Abd (Houston) Genel Ticaret Heyeti Hk.

16-19 Eylül 2024 Tim-Uib Abd (Houston) Genel Ticaret Heyeti Hk.
EKLENME TARİHİ 03.05.2024

Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden (TİM) alınan bir yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, TİM ve Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) organizasyonu ile 16-19 Eylül 2024 tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri’ne; Kimyevi Maddeler ve Mamulleri, Otomotiv Endüstrisi, Makine ve Aksamları, Hazırgiyim ve Konfeksiyon, Demir ve Demir Dışı Metaller, Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri, İklimlendirme Sanayii, Mücevher başta olmak üzere tüm sektörleri kapsayan genel nitelikli bir Ticaret Heyeti gerçekleştirilecek olup, Houston şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda Amerika Birleşik Devletleri’nden iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirileceği belirtilmektedir.

Heyete son başvuru tarihi olarak 10 Mayıs 2024 Cuma günü belirlendiği ifade edilmektedir.

Son başvuru tarihine kadar TİM Firma Kayıt Formu - USA (Houston) Trade Delegation (tim.org.tr) adresinde yer alan Başvuru Formu'nun eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte olup, firmalardan ekonomi sınıfı uçak biletli katılım paketi için 155.000-TL tahsil edileceği ifade edilmektedir. Heyete katılım, başvuru formlarının doldurulması ve ödeme dekontlarının UİB Genel Sekreterliğine ([email protected] e-posta adresine) ulaştırılmasıyla kesinleşeceği belirtilmektedir.

İHKİB sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close