TR
Ara
İHKİB DUYURULAR

11-14 Kasım Almanya (Frankfurt) Ticaret Heyeti Hk.

11-14 Kasım Almanya (Frankfurt) Ticaret Heyeti Hk.
EKLENME TARİHİ 08.07.2024
Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisinden (TİM) alınan bir yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, TİM ve UİB (Uludağ İhracatçı Birliği Genel Sekreterlikleri) organizasyonu ile 11-14 Kasım 2024 tarihleri arasında Almanya’ya yönelik tüm sektörleri kapsayan genel nitelikli bir Ticaret Heyeti gerçekleştirilecek olup, Frankfurt şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda Almanya’dan iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi öngörüldüğü belirtilmektedir.

Bahse konu heyete başvuru için son tarih 26 Temmuz 2024 Cuma günü mesai bitimidir. Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/germany-frankfurt-2024/company/register adresinde yer alan Başvuru Formu'nun eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte olup, firmalarımızdan ekonomi sınıfı uçak biletli katılım paketi için 117.000 TL tahsil edileceği ifade edilmektedir.

Heyete katılım, başvuru formlarının doldurulması ve ödeme dekontlarının UİB’e ([email protected]) ulaştırılmasıyla kesinleşeceği aktarılmaktadır.
İHKİB sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close