TR
Ara
TİCARET HEYETLERİ

Mapic Perakendeci Markalar Sektörel Ticaret Heyeti

5973 Sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile yürürlüğe konulan İhracat Destekleri Hakkında Karar kapsamında, 26 – 28 Kasım 2024 tarihlerinde Fransa’nın Cannes şehrinde hazır giyim perakendeci markalarımıza yönelik MAPIC fuarına Sektörel Ticaret Heyeti Programı düzenlenecektir.

Mapic Perakendeci Markalar Sektörel Ticaret Heyeti Programına katılım ücreti firma başı 6.500 Euro olup; bu ücrete dahil hizmetler aşağıda yer almaktadır:Katılım Bedeline Dahil Hizmetler:

  • Firma başına 3 kişilik giriş hakkı
  • ‘Turkish Brands Lounge’ alanı ve tasarım stant yapımı
  • Stantta firma logosunun kullanımı
  • Etkinlik kapsamında iş görüşmeleri organizasyonu

Not: Söz konusu heyete Yurt dışında perakende mağaza açarak büyümek isteyen, perakende sektöründe global yatırım hareketlerine yön veren AVM yatırımcıları, masterfranchisee’lar ve yabancı yatırımcılar ile bir araya gelmek isteyen organize perakendeci markalar başvurabilecektir.


Heyet Programı

25 KASIM 2024 - PAZARTESİ
Cannes’e varış
26 KASIM 2024 - SALI
Firmalarla ikili iş görüşmeleri (B2B)
27 KASIM 2024 - ÇARŞAMBA
Firmalarla ikili iş görüşmeleri (B2B)
28 KASIM 2024 - PERŞEMBE
Firmalarla ikili iş görüşmeleri (B2B)
29 KASIM 2024 - CUMA
İstanbul’a dönüş


Önemli Not: Sektörel Ticaret Heyetine katılmak isteyen firmalarımızın link üzerinden heyet ön başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

İrtibat: KAYHAN AKTÜRK

Telefon: 0212 454 0339

Email: [email protected]

Yer: Cannes / Fransa  • Heyete katılımın kontenjanla sınırlı olması sebebiyle, başvuruların son güne bırakılmaması önem arz etmektedir.
  • Ödemeler ön başvuruların incelenerek katılımı kesinleşen firmalardan daha sonra talep edilecektir.
İHKİB sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close